Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą

BĮ Plinkšių globos namai dalyvauja projekte

EQUASS (angl. The European Quality in Social Services) – tai Europos reabilitacijos platformos iniciatyva sukurta sertifikavimo, mokymo ir konsultavimo sistema, kuri padeda įgyvendinti Savanoriškos Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos (Voluntary European Quality Framework for Social Services) reikalavimus. 

Plinkšių globos namai prie EQUASS diegimo sistemos prisijungė nuo 2019 m.  Daugiau nei metus įstaiga tobulino savo veiklą, sistemino rezultatus, diegė naujoves.  2020 m. liepos mėnesį įstaigoje vyko dviejų dienų išorės auditas, kuriame dalyvavo ne tik įstaigos gyventojai ir darbuotojai, bet ir gyventojų artimieji, socialiniai partneriai bei įstaigos steigėjas. 

2020 m. rugsėjo mėnesį įstaiga buvo pripažinta atitinkanti EQUASS sistemos keliamus reikalavimus ir įteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas.

Projekto koordinatorė: direktorės pavaduotoja socialiniam darbui Rima Kazlauskaitė (atsakinga už EQUASS kokybės sistemos diegimo proceso koordinavimą įstaigoje kartu su globos namų darbuotojų komanda)

PLINKŠIŲ GLOBOS NAMAI

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Kyla klausimų ar reikia konsultacijos? Užpildykite mūsų kontaktinę formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

Ačiū už Jūsų žinutę, netrukus su Jumis susisieksime.
Įvyko klaida, prašome pabandyti dar kartą.