Ilgai mus džiuginai kvapniais žiedais ir saulėtom dienom…

Dabar, pavasari, tariu „sudie“ ir bėgu vasaros pėdom!

Kiekvieną pavasarį, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Diena, kuri skirta artimiausiam, brangiausiam žmogui. Plinkšių globos namų bendruomenė kartu su svečiais iš Trečio amžiaus universiteto (TAU) minėjo Mamos dieną. Šventės metu skambėjo dainos, eilės skirtos brangiausiam žmogui – mamai. Nuoširdžiai dėkojame Bronislavai Klovaitei – Paulauskienei už padovanotas knygas ir visiems atvykusiems už padovanotą programėlę, sukurtą gerą nuotaiką ir nuoširdžią bendrystę.

Globos namų gyventojai vyko į Žemaitijos nacionalinio parko Platelių lankytojų centrą. Darbuotoja maloniai priėmė, suteikė daug informacijos apie Platelių ežero gyvūnus, augalus. Bandėme atpažinti augalus pagal jų kvapą, medžių rūšis atspėti pagal medieną ir sužinojome daug kitų įdomybių. Grįžtant aplankyta viena seniausių Lietuvos bažnyčių, kuri šiais metais minės 280 metų jubiliejų.

Gegužės mėnuo mūsų dvasinėje kultūroje laikomas vienu gražiausių ir prasmingiausių laikotarpių metuose. Atbudusi gamta, vis stipriau šildantys saulės spinduliai skatina žmones į širdis įsileisti meilę bei sustiprinti tikėjimą ir viltį. Gegužės mėnesį Plinkšių globos namu bendruomenė tradiciškai organizuoja Gegužines pamaldas kurios yra skirtos Švč. Mergelės Marijos pagarbinimui. Taip pat meldžiamasi už mamas ir šeimas. Šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. Nuoširdžiai dėkojame kunigui V. Palioniui, Plinkšių kaimo seniūnaičiui E. Mineikiui, Plinkšių dvaro vadovybei, Sedos parapijos ir Plinkšių kaimo bendruomenės moterims už bendrą maldą ir bendrystę.

Sveikiname Reginą gražaus 70 – ojo gimtadienio proga. “ Neliūdėk, kad metai nuplasnojo, tarytum paukščiai į šiltus kraštus. Jubiliejų gražų dovanojo, o dienos verčia vis naujus lapus. Tebūna jos tik saulėtos ir šviesios, be debesėlio, be piktų audrų. O džiaugsmas nuolat ranką te ištiesęs, eis su tavim gyvenimo keliu“.

Plinkšių globos namuose sveikatingumo diena prasidėjo rytine mankšta gryname ore, kurią pravedė kineziterapeutė R. Jonušaitė. Po mankštos visų gyventojų laukė sveikuoliški užkandžiai. Na o globos namų darbuotojai buvo pakviesti sudalyvauti šiaurietiško ėjimo mokymuose. Judėjimas – sveikata.