„Lapkričio dangus šaltas ir niūrus, lapkričio lapas raudonas ir sausas“.
(Seras Valteris Skotas)

Lapkričio mėnuo prasidėjo prisimenant amžinybėn išėjusius. Plinkšių globos namų bendruomenė meldėsi , padėjo gėlių , uždegė žvakeles ant buvusių gyventojų kapelių . Buvo sudaryta galimybė gyventojams aplankyti ir savo artimųjų kapus .

“Pyragų diena” Plinkšių globos namuose, kartu su Plinkšių kaimo bendruomenės moterimis ir Šerkšnėnų kultūros centro darbuotojais paminėta ypač linksmai. Ne tik skanavome pačius įvairiausius pyragus, bet ir vyko įvairūs žaidimai, skambėjo dainos. Visus lydėjo puiki nuotaika .

Tolerancija – vienintelis kelias sėkmingai gyventi vieniems šalia kitų. Tolerancijos dienos idėja – Žibintas. Plinkšių globos namuose kūrėme žibintus įvairiais metodais, pagal gyventojų galimybes. Svarbu, kad būtų Tolerancijos žibintai – atnešantys šviesą ir nugalintys blogį.

Šia proga globos namų gyventojų nepamiršo ir mylimi draugai -Sedos V. Mačernio gimnazijos mokiniai. Gimnazistai piešė širdeles į kurias surašė savo linkėjimus, sudėjo šypsenas ir perdavė globos namų gyventojams. Tai puikus tolerancijos pavyzdys , bendraujant vaikams ir seneliams. Nuostabūs mokytojai, gebantys tai ugdyti vaikuose.

Pirmajai šalies poniai Dianai Nausėdienei organizuojant kalėdinę akciją „Angelo sparnai”, Plinkšių globos namai, kaip ir kasmet, neliko nuošalyje.  Bendruomenė prisidėjo prie vykdomos akcijos.

Plinkšių globos namuose vyko nuostabiai jautri ir įdomi popietė. Danguolės Ruginytės – Norvaišės kvietimu, kartu su ja atvyko knygų autorė, kūrėja Jūratė Norvaišienė. Marijos Pečkauskaitės – Šatrijos Raganos premijos laureatė, knygų autorė ir greta viso to – nuostabus žmogus . Autorė pristatė savo “ Vienos raidės įstorijų” knygą, kuri yra Lietuvos rekordininkė. Dėkojame Danguolei už iniciatyvą, Jūratei už padovanotą kūrybą ir knygas, Benediktui už muzikavimą.

Plinkšių globos namų Individualios priežiūros darbuotos Aldona ir Violeta lapkričio mėnesį vykdė akciją “Sušildyk beglobį gyvūną”, į kurią įsitraukė aktyvesni globos namų gyventojai. Jie gamino guolius, kurie skirti beglobiams gyvūnams esantiems Mažeikių gyvūnų prieglaudoje.

Lapkričio mėnuo užbaigiamas tradiciškai gyventojų ir darbuotojų gimtadienių švente.