Dėkojam tau spali,

Už tuos stebuklingus dažus, kuriais tu paišai geltonai, rudai ir raudonai…

Pasinaudojom puikiu oru ir padirbėjom. Plinkšių globos namų pievelėje pavasarį pražys dar didesnis būrys spalvingų krokų.

Plinkšių globos namus, kaip ir kasmet, aplankė Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunųjų šaulių būrys su vadove Gražina Mitkuviene. Jaunieji draugai atvežė globos namų gyventojams surinkę rudeninio derliaus.

Plinkšių globos namų bendruomenės nariai dalyvavo UAB „Verslo aljanso“ organizuojamuose priešgaisrinės ir civilinės saugos mokymuose, kurių metu Gaisrinės ir civilinės saugos centro vadovas Gintaras Keturakis priminė, kaip elgtis kilus gaisrui ar kitiems pavojams.

Spalio 18 dieną Plinkšių globos namuose vyko civilinės saugos funkcinės pratybos . Imitavus gaisro įvykį vykdėme evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą , atlikome gyventojų ir personalo evakavimą iš pastato , prisiminėme kaip elgtis kilus gaisro pavojui. Dėkojame atvykusiems ir dalyvavusiems funkcinėse pratybose: Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos viršininkui Audriui Tupikui , vyriausiai specialistei Jurgitai Gurauskienei, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandai atvykusiai laiku su reikalinga įranga, bei civilinės saugos specialistei Raimondai Šeputytei.

Plinkšių globos namuose tęsiasi projektas „Pabūk, pajausk artimą savo“ su Sedos V. Mačernio gimnazijos mokiniais. Spalio 25 d. vyko pamoka kitaip ”Proto mūšis Konstitucijos dienai paminėti“. Gimnazistai kartu su senoliais atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos Respublikos Konstituciją. Laimėjo draugystė o senoliai su meile dovanojo savo nupintas trispalves juosteles.

„Jei sugebi matyti grožį, tai tik dėl to, kad turi grožio savo viduje. Nes pasaulis prilygsta veidrodžiui, kuriame kiekvienas regi savo atvaizdą“ (Paulo Coelho )