Ruduo – tai antrasis pavasaris, kai kiekvienas lapas – gėlė.

Plinkšių globos namuose kol vieni žaidė, piešė , džiaugėsi saulės spinduliais, kiti bendravo tarpusavyje ir aptarinėjo kiemelyje augančius grybus, gėles, gausų obuolių derlių ir Virginijaus žvejybą. Būrelis darbuotojų ruošėsi savaitgalį vyksiančiai Sedos jurginų šventei.

Jau tampa tradicija, kad Plinkšių globos namai gavę kvietimą antrus metus dalyvauja Šerkšnėnų kultūros centro organizuotame renginyje “ Bulvių fiesta”.

Globos namų jubiliejiniai renginiai tęsiasi . Vakaronę gyventojams, jų artimiesiems , draugams – papuošė Viekšnių kultūros centro “ Vo tap tata” kolektyvas savo dainomis, Mažeikių Rotary klubas “Liberta” fotografijomis ir t.t. Dėkojame renginio vedančiajai Modestai, Gintarui, gyventojų tarybai bei artimiesiems ir svečiams už puikiai praleistą laiką.

Plinkšių Globos NAMAI užvertė 30 veiklos puslapį. Nuskambėjo graži muzika, dainos, šokiai , gražūs padėkos žodžiai , kurių negailėjo susirinkusieji į renginį. Svečiai Mažeikių kultūros centro salėje vos tilpo. Juk per tiek metų draugų, kolegų, partnerių ratas labai išsiplėtė. Visų sukviesti ir negalėjome. O mes vis dar norime dėkoti. Ir kaip nepadėkosi prisidėjusiems prie šio gražaus renginio . Tai Mažeikių rajono savivaldybė , UAB” Justepa” , Dovydas Punia , Pučiamųjų Instrumentų Orkestras ”Griaustinis“ , Marius Petrauskas Ir Justė Matutytė, Modernaus šokio studija ” Niuansas”, Instrumentinis duetas ” Dvi Ingos” ,renginio vedėjas Paulius Mylė, fotografavusi Deimantė Strikaitytė , restoranas ” Arka”, Sedos V. Mačernio gimnazijos savanoriai, Mažeikių kultūros centras, parduotuvė ” Rasos gėlės”. Dėkojame taip pat visiems, skyrusiems paramą ar kitaip rėmusiems mūsų veiklą. Dėkojame globos namų darbuotojams kurie organizavo ir rūpinosi šiuo renginiu. Patys nuoširdžiausi padėkos žodžiai visus pakerėjusiam maestro Liudui Mikalauskui . Ačiū visiems, kurie su mumis. Kuo mes stipresni, tuo mūsų gyventojai laimingesni.

“ Bobų vasara atėjo –

Reikaliukai prasidėjo:

Spėti Saule pasidžiaugt,

Tinklą voro pasigaut,

O kartu prie to paties –

Pasimėgaut iš širdies!”…

Plinkšių globos namų bendruomenė pasitiko Bobų vasarą linksmai. Kūrė įvairius receptus, spėliojo mįsles ir kaip kiekvieną mėnesį šventė to mėnesio gimtadienius. Ech -… gražus tas ruduo…

Rugsėjo 29-oji – Pasaulinė širdies diena, kasmet primena daugiau dėmesio skirti širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai, kurios gali imtis kiekvienas žmogus, kad išvengtų ir kontroliuotų širdies ir kraujagyslių ligas. Šiandien Mažeikių VSB specialistė Ramutė Jonušaitė skatino Plinkšių globos namų bendruomenės narius rūpintis savo širdies ir kraujagyslių sistemos būkle  bei pravedė fizinio aktyvumo užsiėmimus.