Sausis – pats žiemos vidurys. Dangus aptrauktas pilkais debesimis tik retkarčiais pro juos prasimuša saulė. Tačiau džiaugsmą kelia tai, kad diena ilgėja, mus lanko, linksmina o kasdien turime įvairių veiklų. Su Trijų Karalių atėjimu baigėsi šventinis laikotarpis. Dėkojame Sedos kultūros centro kolektyvui už aplankymą ir gražią bendrystę. Sausio 13-ąją – Laisvės  gynėjų dieną Plinkšių globos namų bendruomenė minėjo kartu su Mažeikių Trečio Amžiaus universiteto atstovais. Renginį pradėjome giedodami Lietuvos Respublikos himną. Klausėme skaitomų eilių, jautrios muzikos kurią atliko ansamblis „Lengvas vėjas“ bei Mažeikių kultūros centro vokalinis ansamblis ,,Linksmoji pusiaukelė,,  vad. Stanislovas Žebrauskas. Dėkojame Anitai Avdaljan už gražią bendrystę.

Sveikatingumo dieną – „Kaip gyventi be ligų“ pradėjome mankšta. Atlikę užduotis buvo apdovanoti „Vaistais nuo visų ligų“. Tačiau visi suprantame, kad taip nebūna… Todėl Mažeikių raj. visuomenės sveikatos biuro specialistė Vida Šakienė globos namų bendruomenei atskleidė tikrąsias tiesas, kaip galima kuo ilgiau gyventi be ligų ir be vaistų. Vyr. bendrosios praktikos slaugytoja pristatė naują interaktyviąją projekciją Mobii V3. Šios projekcijos panaudojimo diapazonas didelis – fizinio aktyvumo skatinimas, įvairios grupinės veiklos, relaksacija, kognityvinių funkcijų lavinimas. Globos namų bendruomenė išbandė grupinius žaidimus.

Pristatyta paroda “Gyvos žemės mintys” 2021. Paroda  įdomi tuo, kad joje ne šiaip sau eksponuojamos fotografijos iš mūsų krašto ir tolimesnių pasaulio vietų, bet čia susitinka skirtingi stiliai ir idėjos, kurie tobulina mūsų skonį, laisvina gyvenimą. Dėkojame Stanislovui Žvirgždui Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui už foto parodą ir J. Strazdauskui už bendradarbiavimą.

Paskutinę sausio mėnesio dieną Plinkšių globos namuose startavo projektas „Pabūk , pajausk, artimą savo“ kurį vykdom kartu su Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos 7-11 klasių mokiniais ir mokytoja Rasa Čičirkaite. Nepaprastos Lietuvių  k. ir literatūros pamokos su knyga „Gydanti poetinio žodžio jėga“ metu buvo skaitomos J. Degutytės ir P. Širvio eilės. Saksofonu grojo moksleivis J. Jakas. Ačiū už kitokią dieną.