Lapkričio 1 ” Mes bejėgiai prieš mirtį, bet ji per silpna sunaikinti prisiminimus ir paliktą šviesą, nes juk šviesa nemiršta – pasilieka žolėj, žiede ir vaiko akyse…“ J. Marcinkevičius.

Plinkšių globos namų bendruomenės paruoštos puokštės kartu su uždegtomis žvakutėmis nugulė ant vienišų buvusiųjų globos namų gyventojų kapų . Kaip ir kasmet globos namų gyventojai aplankė ir grafo Konstantino Pliaterio kapą.

Ruduo – toks nuostabus metas, kai pati gamta priverčia sulėtinti laiką, į savo namus įsileisti ramybę.

O štai gamta krečia pokštus. Apžiūrinėjant savo sodą Plinkšių globos namų gyventojų laukė siurprizas. Pasirodo ir šiuo metu galima rasti šviežių uogų ir pagardinti savo keptą pyragą.

Džiaugėmės sulaukę svečių iš  Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos. Dėkojam darbuotojoms už nuoširdų bendravimą, bendradarbiavimą ir už  sutektą galimybę dalyvauti biblioterapiniame užsiėmime.

Dėkojame Šerkšnėnų kultūros centro darbuotojams už galimybę supažindinti visuomenę su Plinkšių globos namų gyventojų veiklomis.

Lapkričio 16 d. minint Tolerancijos dieną Plinkšių globos namų gyventojai dalyvavo užsiėmime, kuriame buvo supažindinti su tolerancijos samprata, dalijosi mintimis apie tinkamą elgesį bendraujant, spalvino ir kūrė tolerancijos namo koliažą.

Artėjant Šv. Kalėdoms pirmoji ponia Diana Nausėdienė organizuoja kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją „Namų jaukumas“ ir kviečia jais papuošti Prezidentūros kalėdinę eglę. Plinkšių globos namų gyventojų sukurti nameliai, pilni meilės ir šilčiausių jausmų , jau iškeliavo į Vilnių.

Kalėdos – pati gražiausia ir visų laukiamiausia šventė. Tačiau jai reikia pasiruošti. Plinkšių globos namų bendruomenė pradėjo nuo Adventinio vainiko globos namų kiemelyje gaminimo. Vėliau visi buvo pakviesti jį papuošti . Sedos parapijos kunigas V. Palionis jį pašventino o susirinkusiems į globos namų salę linkėjo ramaus laukimo. Adventinę nuotaiką sukūrė Renatas Selenis kartu su savo draugais.  Minint Draugo dieną į svečius pasikvietėme gyvūnų globos asociacijos ,,Telšių uodegėlė“ narius. Prieglaudos atstovės ne tik papasakojo apie savo veiklą, bet ir atsivežė porą katinų. Senjorai džiaugėsi atvykusiais gyvūnais, dalijosi geromis emocijomis. Artėjant gražiausioms metų šventėms Plinkšių globos namų gyventojai ir darbuotojai prieglaudos augintiniams paaukojo beglobiams reikalingo pašaro ir kraiko.

Ruduo baigėsi aktyvia mankšta. Paskutinė rudens diena Plinkšių globos namuose – Sveikatingumo diena. Fizinio aktyvumo valandėlę su geros nuotaikos užtaisu vedė Mažeikių raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kineziterapiautė  Ramutė Jonušaitė. Paskaitą „Infekcinių ligų plitimo keliai. Kaip apsisaugoti nuo infekcinių ligų“ skaitė Mažeikių raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Vida Šakienė. Tikimės, kad gera nuotaika ir teigiamos emocijos kartu su atnaujintomis žiniomis padės įstaigos gyventojams ir darbuotojams ilgiau išlaikyti gerą sveikatą ir būti aktyviems. Nes artėjant Kalėdoms laukia nemažai darbų, darbelių.