Vasaros pirmas mėnuo Plinkšių globos namų bendruomenei dosnus įvairiomis šventėmis, išvykomis. Tėvo diena prasidėjo Šv. Mišiomis, popietę vainikavo Irenos Jokšienės koncertas. Joninių ar Rasų naktis nuo seno apipinta įvairiomis legendomis ir mitais. Laukiant šios nakties visi šventiškai nusiteikę sveikinome  Jonus. Į globos namų kiemelį atvyko Viešosios įstaigos Mažeikių rajono neįgaliųjų centro atstovai: Ansamblis ” Skambesys” ir šokėjos ” Nenuoramos”.

Globos namų gyventojai lydimi darbuotojų vyko į Senos Žemaitijos girios viduryje jaukią, senovinę žemaitiškai tradiciniu būdu pastatytą sodybą „Medaus Klėtele“. Edukacijos metu  gavo gerą dozę vitamino C (juoko buvo iki ašarų). Plinkšių globos namų bendruomenė buvo pakviesta į Skuodo raj. Ylakių globos namų organizuotą popietę ” Mes ir vėl kartu “. Buvo labai linksma ir smagu. Vykome į Šerkšnėnų kultūros centrą. Prisidėjome ir mes, lankstėme lelijas kurios buvo skirtos „Lelijų“ šventei.

Vasara… Popietė prie ežero. Matomus vaizdus bandėme perteikti piešdami bei rašydami savo kūrybos eiles. Saulėtos vasaros…

Soc. darbo organizatorė Lina Buivydienė